KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658503
nr 1365 8503
Sture Humbla
(1897-1962), Sverige
Oljemålning, Solnedgång med sjöfåglar. Signerad, daterad -61. Olja på pannå, 27x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:04:52
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Sture Humbla
Läs mer om Sture Humbla